Balandžio mėnesio Angelas – Džiaugsmas

Ženkite gyvenimo linkme pakylėti, džiaugsmingi ir be apsunkinančių minčių.
Leiskite džiaugsmui skraidinti jūsų dvasią ir savimi pripildyti kiekvieną akimirką.
Kiekviename iš mūsų giliai slypi kažkas neapčiuopiamo, sujungiančio mus su kuo mes esame ir viskuo, kas yra. Mes esame holografinės būtybės, to dėka, galime žengti į visumą iš bet kokio taško. Neišvengiama šios būties pasekmė yra džiaugsmas, pasiekiamas bet kokiu metu.

Džiaugsmas pasirodo natūraliai iš gilaus jausmo priklausymui, tuo tarpu kančios – iš ilgesio būti. Šiais įtemptais laikais, mūsų esybė atrodo abejotina ir kartais sunkiai pasiekiama. Prislėgti kaltės ar gėdos jausmo, negatyvaus požiūrio, mes dvejojame sau leisti patirti džiaugsmą.

Lengvos mintys nėra pririštos prie pastovaus malonumo ieškojimo ir skausmo nepaisymo, tai laisvė nuo racionalizavimo ir išankstinio nusistatymo, kaip viskas turėtų būti. Mūsų nebeblaško mintys apie tai, kas būtų jeigu būtų, o esame atviri patirčiai gyventi su tuo, kas yra dabar. Džiaugsmas nėra rezultatas, jis slypi visko centre ir tik mes jį galime kontroliuoti.
Sustokite ir jauskitės savyje laisvai, valdykite savo troškimus ir dalyvaukite gyvenime smalsiai. Nustokite kovoti ir matyti laiką, kaip judėjimo variklį. Realybė yra nesustojanti sielos atsivėrimo patirtis pagrįsta džiaugsmu.
Tegul šis mėnuo Jums būna pilnas džiaugsmo kupinų akimirkų.
Nuoširdžiai,
Kathy

www.innerlinks.com