Sausio mėnesio Angelas – Įžvalgumas

Panaudok savo aštrų žvilgnį, kad galėtum aiškiai atskirti ir protingai pasirinkti. Judėk į priekį su vidiniu pasitikėjimu..

Įžvalgumas – tai sielos impulso atpažinimas mūsų gyvenimuose. Jis kuria mūsų intuityvią galimybę reaguoti, suvokiant jėgą, kuri slepiasi esamoje akimirkoje. Įžvalgumas reikalauja, kad mes reguliariai apžvelgtumėme savo vertybės, įsitikinimus, praeities veiksmus, dabarties viltis ir ateities svajones.

Mes gyvename remdamiesi tuo, kuo tikime. Mūsų veiksmai yra nulemti mūsų įsitikinimų. Mūsų sąmoningumas atsispindi mumyse. Jeigu ieškosime – rasime. Kyla klausimas, iš kur atsiranda mūsų įsitikinimai. Aš manau, kad triuškinantis atsakymas į šį klausimą būtų, kad tai kyla iš kitų žmonių pasakojimų. Tik kelios mūsų mintys yra originalios ir sudaro mūsų įsitikinimus. Kaip individai, mes esame apibrėžti iš kartos į kartą suformuotų prielaidų.

Bet kas, jeigu mes esame kažkas daugiau. Kas, jeigu mes esame galingos būtybės, kurios greitu metu pabus iš ilgos nakties, pilnos sapnų. Kas, jeigu mes pasiekėme galutinį apšvietimo tašką ir esame ties gilaus savo kilmės suvokimo ir atskleidimo riba, kuri sugebės atnešti pasaulinę taika. Koks jausmas būtų pajusti mūsų ryšį su visata ir pasirinkti mūsų veiksmus, remiantis tuo, kaip realybe. Koks tuomet tu būtum šiandien? Kaip šis supratimas darytų įtaką tavo veiksmams?
Mūsų bendras iššūkis ir galimybė yra pasiduoti iliuzijoms, kurios tarsi kokonas saugo mus nuo prielaidų ir suvaržymų. Ir kaip vikšras ištirpsta mūsų įsivaizduojamose asmenybėse ir apibrėžia pasaulį, kuris numato drugelį pasveikinančią ateitį.
Mes tikimės, kad Įžvalgumo Angelas nušvies jūsų gyvenimą šį mėnesį. Linkime, kad jūsų širdis ir protas atskirtų ir priimtų jūsų sielos dabartį.
Nuoširdžiai,
Kathy

www.innerlinks.com