Gruodžio mėnesio angelas – tai Pasiryžimas

122

Ženkite per gyvenimą, būdami plačių pažiūrų ir turėdami tikslą „kaip mums tai įvykdyti“. Naudokitės savo valia apgalvotai, siekdami stiprinti savo kūrybinį procesą, o ne jį slopinti.

Pasiryžimas yra vidinis budrumas, kuris išryškina jungtį tarp žmogiškos ir dieviškos prigimties. Tai pastovumo, imlumo, pasirengimo ir atsako praktika – nebūtinai išvardyta seka.

Tai reiškia, kad įmanoma sutrikdyti status quo tiek savyje, tiek kituose, metant iššūkį judėjimui už dabartinio mąstymo ribų. Atminkite, pastoviai keičiasi ne tik mūsų žemiška išorė, bet kartu ir mūsų vidinis dvasiškumas, kai suprantame, ką reiškia priklausyti aukštesniam gyvenimui.

Naujais būdais priimant atsiveriančią dabarties akimirką, mums lengviau atsisakyti arogancijos ir nevisavertiškumo, pasyvumo ir agresijos; visko, kas įsišakniję gėdoje. Kai kurie dalykai nori įvykti organiškai tiesiog bėgant gyvenimui. Jokių esminių dalykų negalima priversti ateiti ar išeiti iš egzistavimo.

Pasiryžimas suteikia perspektyvos ir atveria mus savo vidiniam kelrodžiui, kuris leidžia aiškiau suprasti, kada yra tinkama akimirka veikti. Pasiryžimas atveda lengvumą ir grakštumą į mūsų gyvenimą, bendravimą ir laiką, kuriame mes gyvename.

Mes tikimės, kad Angelai ir toliau įkvėps jūsų gyvenimą.

Būkite pasirengę dalytis savo didybe.

Nuoširdžiai
Kathy

www.innerlinks.com