Lapkričio mėnesio Angelas – tai Žaismas

Elkitės taip, kad kiekviena gyvenimo akimirka paliktų jums įspūdį. Su malonumu dalyvaukite visose savo veiklose ir mėgaukitės tuo, kuo užsiimate.

Džiaukitės!

Žaismas yra dalis mūsų kūrybingumo pagrindo. Tomis akimirkomis, kai negalvojame apie rūpesčius, jis įkvepia gyvybės mūsų esybei. Jis padeda mums gyventi absurdo, paradoksų ir paslapčių pasaulyje. Jis puoselėja mūsų vaikišką džiugesį ir pažinimo norą. Jis leidžia mūsų prasmės paieškai išlikti pagrįstai ir žemiškai.

Pasaulyje, kaip ir mūsų viduje, daug visko vyksta, tad mūsų streso lygis pakilo ir prisitaikė prie naujos normos, – taip sukurta nepastebima malonumo deficito sutrikimo (MDS) epidemija. Žaismas – tai vaistas nuo streso. Jis gali visiškai patraukti mūsų dėmesį ir sukelti antplūdį emocijų, kurios paveikia mūsų džiaugsmo būseną.

Žaismas įtraukia mus į vaizduotės erdvę ir palaiko bei praturtina mūsų metabolizaciją gyvenime. Tai yra neatsiejama įžvalgų ir lengvos realizacijos dalis. Žaismas tiesiogine prasme suteikia mums akimirką atsipūsti – iš esmės atnaujina mūsų gyvybingumą.

Šį mėnesį raskite smagų užsiėmimą, kuris visiškai patrauktų jūsų dėmesį – kad laikas tarsi sulėtėtų ar net sustotų, o balsas viduje – (tas, kuris nuolat komentuoja tai, ką jūs darote, darėte ar darysite) – išnyktų. Nuoširdžiai juokaukite ir juokitės iš situacijų bei savęs.

Linkime jums linksmų ir džiaugsmingų akimirkų visą balandžio mėnesį.

Ir paverskite „MDS“ į „M“ :):) …

Nuoširdžiai

Kathy

©1981-2016 InnerLinks Angel® Kortos yra registruotas InnerLinks prekinis ženklas.
www.innerlinks.com
www.findhorn.org