APIE TRANSFORMACIJOS ŽAIDIMĄ

Kas yra Transformacijos Žaidimas®?

Transformacijos žaidimo procesas – tai yra patirtis, kurią įgydami išmokstame save geriau suprasti ir, jei norime, kitaip pradedame žiūrėti į save, kitus ir gyvenimą.

Tai yra kelionė po mūsų vidinį pasaulį, kur į bet kurį klausimą galima pažiūrėti iš skirtingų kampų, pamatyti, kur tam tikru momentu slypi mūsų stiprybės ar silpnybės bei padirbėti su skirtingomis savo asmenybės dalimis – siela (dvasinis lygmuo), kūnu (fizinis lygmuo), širdimi (emocinis lygmuo), protu (mentalinis lygmuo).

Transformacijos žaidimas (The Transformation Game®) sukūrė Joy Drake ir Kathy Tyler daugiau nei prieš 40 metu Škotijoje, Findhorn Bendruomenėje.

„Žaidimas Jums siūlo žaismingą, tačiau turtingą supratingumo būdą, dailiai pakeisiantį tai, kaip Jūs žaidžiate savo gyvenimą. Į tai galima žiūrėti kaip į sumažintą mūsų sielos kelionę gyvenimo keliu, suteikiančią suvokimo žmonėms, kurie tokiu būdu gali apžiūrėti savo sukurtus patyrimus ir įvertinti savo požiūrį į gyvenimą ir jo struktūrą. Stiprybės tampa aiškesnės, pabrėžiami mūsų apribojimai, aklavietės, suteikiamas šviežias požiūris į esamus iššūkius”, – straipsnyje apie Transformacijos žaidimą pasakoja Mary Inglis, viena iš žaidimo įkūrėjų.

 • Transformacijos Žaidimo® versijos:
  • Originali Transformacijos žaidimo versija – 5 žaidėjai ir 2 vedantieji, žaidimas paprastai užtrunka 7 dienos, yra ir 4 dienų originalaus žaidimo versija.
  • Transformacijos žaidimo stalo versija – nuo 2-jų iki 4-jų žaidėjų. Galima žaisti tiek su fasilitatoriumi, tiek ir be jo. Žaidimo komplekte yra supaprastintos taisyklės ir žaidimo proceso užrašymo lapai. Žaidimas su fasilitatoriumi vyksta pagal išplėstas taisykles ir leidžia žaisti gilesniame lygmenyje.
  • Žaidimo stalo versija nuo 2-jų iki 6-jų žaidėjų. Žaidžiama su sertifikuotu fasilitatoriumi, esant žaidimo laukui 6-žaidėjams.
  • SOLO žaidimas 1-am žaidėjui, vyksta pagal išplėstas taisykles, žaidžiama tik su fasilitatoriumi.
  • Grupinė Transformacinio žaidimo versija skirtingoms grupėms ir bendruomenėms. Žaidimas vyksta esant vienam bendram grupės tikslui.
  • Planetarinis žaidimas, kuriame dalyvauja nuo 70 iki 150 žmonių. Žaidimas vyksta kasmet Findhonre (Škotija) arba kitose šalyse.
  • Žaidimas įmonėms ir verslo struktūroms – FCP/Frameworks Coaching Process http://www.frameworkscoach.com.

  Transformacijos Žaidima® kuria, vysto ir platina InnerLinks. Findhorn Bendruomenė, kurioje Žaidimas buvo sukurtas, yra Žaidimo programų centras Europoje.

  InnerLinks – konsultavimo ir apmokymo kompanija, įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje ir JAV, kuri tiria ir vysto Transformacijos Žaidimo produktus, programas bei vykdo fasilitatorių apmokymus. Ji yra vienintelė organizacija, paruošianti ir įgaliojanti fasilitatorius dirbti su Žaidimu profesionaliai.

  InnerLinks apmoko įvairių Žaidimo versijų fasilitatorius, taip pat siūlo seminarus ir programas, kurios skatina asmeninį kūrybingumą ir ugdo kolektyvinį sąmoningumą bei atsakomybę. Transformacijos Žaidimo fasilitatorių apmokymai yra specializuoti ir intensyvūs, suteikiantys visapusišką paruošimą naudojant išplėstas taisykles. Tik įgalioti žmonės, išklausę InnerLinks apmokymus, turi galimybę dirbti profesionaliai su Transformacijos Žaidimu® ir naudoti jo pavadinimą bei logotipą.

  Naudingos nuorodos: